HIZLI MENÜ
 
KULLANICI REHBERİ
 

TALAS`TA FUTBOL AKADEMİSİ BAŞLIYOR


Talas Belediyesinin ilçedeki çocuk ve gençlerin yaz tatillerini hem spor yaparak, hem de eğitimle geçirebilecekleri futbol akademisi kayıtları başladı. Gençler, altı farklı mini sahada gerçekleşecek maçların ardından Talasgücü Belediyespor`un altyapısına seçilme hakkı elde edebilecek.

 

Bu yaz gençlerin ve çocukların farklı bir tatil geçirmelerini arzu ettiklerini belirten Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 10-17 yaş grubundakilerin 30 Haziran`a kadar başvurularını yapabileceklerini söyledi. 

Başkan Palancıoğlu, kayıtların Beyaz Masa`ya yapılacağı futbol turnuvasında ilk 1 ayın eğitim dönemi olduğunu ifade ederek, "9 Temmuz`dan Ağustos ayına kadar eğitimler tamamlandıktan sonraki ay Bahçelievler, Mevlana, Yenidoğan ve Harman Mahallesindeki sahalarda maçlar oynanacak. Lig usulüyle güzel ve farklı bir futbol heyecanı çocuklarımızı ve gençlerimizi bekliyor. İkameti ilçemizde olanları bekliyoruz. Turnuvada başarılı olan ve gelecek vadeden yavrularımızı Talasgücü Belediyespor`un altyapısında değerlendireceğiz. Yavrularımız bir yaz boyunca futbolla hem eğlenecek hem de öğrenecekler." dedi. 

Başkan Palancıoğlu, bununla birlikte resim, keman, gitar, bağlama ve satranç gibi 5 farklı dalda yaz okullarının 27 Haziran`da başlayacağını sözlerine ekledi.

Ekleme Tarihi:

  20.06.2016 13:37:21

Haberi Yazdır:

  İçeriği Yazdır

Okunma:

  3241